kameralı sohbet

Kameralı sohbet sitemiz sene 2014 te açmış bulunmaktayız.sürekli sizlere teknolojinin hızla ilerlediğini söylerim. 2014 yllınında sanal sohbet yerine kameralı sohbet severler genel olarak olduğu için kameralı sohbet,görüntülü sohbet sitemizi açtık.Kameralı sohbet siteleri günden güne bi hayli artış göstermekteler. fakat bir aşırı kameralı sohbet hizmeti veren siteler kişilere rahat bir biçimde hizmet vermek yerine üyelik almaktalar.şahısların zamanlarını üyelik almaları için harcamak talar.Kameralı sohbet etmek için gelen şahıs üyelik almakla uğraştığı için sıkılıp gitmek istemektedir.Eminim sizlerde bu şekilde üyelik dileyen kameralı sohbet sitelerinin bir çoğuna rastlamışsınızdır.üyelikle uğraşmak sizleri sıkmıştır. Bu amaçla insanlara şayet kamaralı sohbet,görüntülü sohbet hizmeti vereceksen kullanıcılarımızı sıkmamak adına direk nick yane takma adınızı yazıp giriş yapmanız yeterlidir.üyeliksiz kameralı sohbet hizmeti sağlayan ender sunuculardan olduğumuzuda bilin.Google arama kelimelerinde üyeliksiz kameralı sohbet,üyeliksiz görüntülü sohbet,üyeliksiz cam sohbet,bayanlarla üyeliksiz kameralı sohbet,üyeliksiz sohbet,üyeliksiz chat,üyeliksiz diri kameralı sohbet,üyeliksiz kameralı chat,üyeliksiz arkadaşlık siteleri

Halı yıkama

Halılarım çok çabuk kirleniyor. Oysa ki her gün elektrik süpürgesi ile süpürüyorum. Acaba silmek işe yarar mı? Ya silmenin verdiği yorgunluk? Aklınızdan geçen tüm soruları duyar gibiyiz. Halılar evlerimizin en sık kirlenen eşyalarıdır. Bu nedenle yılda en az iki kez profesyonel halı yıkama firmaları tarafından yıkanması gerekmektedir.

Peki Halı Yıkama Hakkında doğru bilinen yanlışlar nelerdir?

Çok sık halı yıkama sonucunda halılar parlaklık ve canlılığını yitirirler.

Bu kesinlikle yanlıştır. Halılar hijyen, temizlik ve parlaklık için yılda en az iki kez Halı Yıkama Firmaları tarafından yıkanmalıdırlar.

Halıları elde sildiğimde de hijyen sağlarım.

Halılar elde silindiği takdirde fazla bastırmadan dolayı halının tüyleri zarar görecektir. Ayrıca elde silme işlemi sırasında toz ve bakteriler yüzeye çıkmak yerine halının tüylerinin en dibine doğru itilirler ve bu hijyen açısından fayda sağlamaz aksine zararlıdır.

Halı Yıkama Firmaları Halılarımı doğru temizlemez ben kendim yıkamalıyım.

Her meslekte olduğu gibi halı yıkama firmaları arasında da merdiven altı dediğimiz işini kötü yapan halı yıkama firmaları vardır.

Ancak Profesyonel Halı Yıkama şirketleri halılarınızın ilk günkü parlaklık ve yenilikte kalmasını sağlar ve hijyenik halı temizliği yapar.

Hosting

Hosting NedirHazırladığınız web sayfalarını yüklemek için bir alana ihtiyacınız vardır. Sitenizin çalışması için konfigüre edilmiş olan sunucularda sizin için ayrılan alana hosting denir. hosting hizmeti bilgisayarlardan daha güçlü olan sunucu dediğimiz makinalar üzerinden sağlanmaktadır. Sunucular sürekli açık ve günün her saati erişilebilir olmak zorundadır. Size gece 03:00′ te bile bilgisayarınızdan www.cosumhost.com adresine girdiğinizde web sitesi karşınıza geliyorsa o anda sizin bilgisayarınız bizim sunucumuza bağlanıp bizim sitemize ait olan dosyaları sizin bilgisayar ekranına taşıyor demektir. İşte bunun için sunucuların sürekli açık ve internete bağlı olmaları gerekir.Sunucular datacenter dediğimiz özel odalarda saklanmaktadır. Bu odalarda sürekli bir sistem mühendisi, jeneratör, klima, metro internet (yüksek hızda internet) olması gerekmektedir. Tüm bu materyaller bir araya geldiğinde sunucu ve hosting hizmeti sağlanmış olmaktadır. Ayrıca maillerde yine bu sunucular üzerinden sağlanmaktadır. Hosting hizmeti domainin (Domain Nedir?) dns (Dns Nedir?) üzerinden sunucuya yönlendirilmesi ile çalışmaktadır. Hem web siteleri hem mail adresleri sunucu üzerinden ip protokolü ile sizin bilgisayarınızla bağlantı kurmaktadır.Günümüzde bir çok yerli ve yabancı firma hosting işlemi yapmakta ve sizlere aldığınız domain adının aktif hale getirilmesi için yer tahsis etmektedir. Bu yer tahsis işlemi (hosting) aylık yada yıllık olarak kira usulü ile yapılmaktadır. Hosting işlemlerinde sizler için önemli noktalar şunlardır;- Hız (Sitenizin açılma hızı)
- Siteniz için size verilecek alan boyutu (MB)
- Desteklediği programlar ve genel özellikler Bunları önem sırasına göre teker teker açıklayalım.HIZ: Sitenize ait sayfaların yüklenme hızı burada çok önemli bir unsur oluşturmaktadır. Gezilen sitelerin sayfalarının yavaş olarak gelmesinin yada gelmemesinin iki önemli nedeni vardır. Bunlardan ilki internete bağlandığınız bilgisayarın yeterli aksama sahip olamamasından kaynaklanan nedenlerdir. İkincisi ise hostingden daha doğrusu hosting aldığınız serverdan kaynaklanan nedenlerdir. Şayet hosting aldığınız Server’ın internete çıkış hızı düşük ise ya da kapasitesinin üstünde hosting hizmeti veriyorsa doğal olarak sayfalarınızın yüklenme hızı yavaş olur. Ayrıca hız konusu sayfalarınızın boyutu ve hazırlandıkları programlarla da alakalı olduğunu hatırlatalım. Çünkü bazı siteler flash ve animasyon programları ile hazırlanır. Bu durum HTML formatta hazırlanan sitelere oranla flashlı sitelerin daha yavaş açılmasına neden olur. Verilecek Alanın Boyutu: Diğer maddelere de göz atacak olursak; size verilecek alan boyutu (kaç megabayt ) ücrete göre de değişiklik göstermektedir. Siz konusuna göre hazırlayacağınız sitenize ne kadarlık bir alan gerekli ise o oranda hosting alanı talep edeceksiniz. Geniş kapsamlı ve içeriği fazla bir site düşünüyorsanız sitenize verilecek alanın boyutu da büyük olması gerekir. Verilecek alan iki açıdan önemlidir; birincisi daha öncede ifade ettiğimiz gibi hazırlanacak sitenin boyutu açısından, ikincisi ise e-mailler açısındandır. Çünkü yapılan tasarımla beraber verilen maillerde aynı alanı paylaşır. Eğer verilen hosting alanı küçük ise belli bir süreden sonra mail trafiğinde sorunlar ortaya çıkabilir. Server Desteği: Web hostingde bir diğer önemli nokta da kullandığınız program ve veritabanını kiraladığınız sunucusunun desteklemesidir. Günümüzde artık internet siteleri tanıtımın yanında hazırlanan dinamik formlar sayesinde daha farklı işlevleri de (İş başvuru formları, talep formları, kredi kartı ile satış gibi) yerine getirmektedir. Bu tür formların hazırlanması özel programlama dilleri (ASP, PHP, SQL gibi) ile yapılmaktadır. Örneğin ASP destekli bir sitenin çalışabilmesi için sitenin server tarafında ASP ile yapılmış formları destekleyen programların kurulu olması gerekir.Hosting işlemlerini yaptırırken bunlara dikkat etmeniz gerekir.Bu konuda o kadar çok farklı özellik var ki, sizlere amacınıza yönelik olarak her konuda doğru yönlendirme yapmaya hazırız.

Domain nedir?
Domain’ in türkçe karşılığı alan adı demektir. domain, İnternet’ e bilgi sunan bir websitenin veya hizmetin adıdır. bir alan adı yani domain’dir. Domainler kayıtlı isimlerdir ve şirketler genelde kendi şirketlerinin isminde domain alırlar. Bir domainin sonunda tr, es, au gibi ülke kodları ya da domain türüne bağlı olarak com, net, org, gov, edu gibi uzantılar yer alabilir.

Alan türleri ise o sitenin nasıl bir kuruluşa ait olduğunu gösterir:

com : Ticari kuruluş veya şirket
co: Ticari kuruluş veya şirket
edu: Eğitim kurumu
gov: Devlet kuruluşu
mil: Askeri kuruluş
net: Internet hizmeti sunan kuruluş
org: Kar amacı gütmeyen kuruluş

lazer epilasyon

Açılımından oluşan lazer; uyarılmış radyasyonun yoğunlaştırılması ile güçlendirilmiş bir ışık kaynağından çıkan ışınların belli bir tüpte birleştirilip güçlendirilerek hedef noktaya yönlendirilmesi sonucu tedavi gerçekleşir.
Dermatoloji de Lazer in klinik kullanım endikasyonları ;
Epilasyon
Vasküler Lezyonlar
Cilt Yenileyici
Pigmente Lezyonlar
Dövmeler
Lazer epilasyon tedavisinde bu durum kıl folikülünü (kıl kökünün) zedelenmesine neden olur.hedef yapı (kıl kökü)ısıyı epidermis (cilt yüzeyi) kadar hızlı iletmediği için burada biriken ısı,kıl yapısında kalıcı zararlar verir. Hastalar için bu prosedür mükemmel sonuç maksimum cilt koruması demektir.soğuk hava etkisiyle acısız ve cilt yapısının kollajenini bozmadan tedavi güvenilirdir.tedaviyi yakından ilgilendiren diğer bir faktör kıl evreleridir.Aktif büyüme dönemlerinde uygulanan bölge tedavi
sürecini hızlandırır.cilt rengi ve kıl yapısına da değerlendirerek hastaya yönelik tedavi parametreleri çizilir.,sonuçlar tedavi süreci ortalarında etkileri görülür.sonuçlar kişinin kıl yapısına bağlı olarak 4 ila 8 seans arası değişebiliyor.
LASER EPİLASYON UYGULAMA BÖLGELERİ
Alın
ense
bikini bölgesi
kaş ortası
omuzlar
genital
yanaklar
sırt
bacak
dudak üstü
göğüs
kollar
favori
göğüs çevresi
çene
göbek
boyun
LASER EPİLASYON KİMLERE YAPILMAZ
Hamilelere
Ergenliğini tamamlamamış olan kişilere(Dermatolog eşliğinde tedavi sonrası uygulanabilir)
Güneş solaryum sonrası bronz tenlere (en az bir ay geçtikten sonra uygulanabilir)
Dermatid, egzamalı, lezyonlu bölgelere.